Prodej a poradenství

Jako velkoobchod s železářským zbožím nabízíme stavební a nábytkové kování, železářské a domácí potřeby, nožířské zboží a spoustu dalšího. Více se o našich produktech dozvíte na naší prodejně Brno-Slatina 602 00, Medkova 7 nebo přímo u operátorů prodeje Jany Machové (tel.: 731 446 160, email: jana@poor.cz) a Františka Formánka (tel.: 722 957 137, email: frantisek.formanek@poor.cz). Volat můžete také na pevnou linku: 546 429 204. Dále také můžete navštívit náš eshop obchod.poor.cz.

Poradíme Vám při výběru kování na dveře, včetně doplňků, jako je zavírač, vhoz, kukátko apod. Dále Vám poradíme při výběru zámku a vložky na uzamčení dveří a v případě potřeby vyrobíme další klíče. Více o kopírování klíčů zde. Samozřejmostí je pomoc při výběru nábytkových závěsů a výsuvů. Stolek nebo komodu můžete doplnit nábytkovými kolečky či kluzáky a pro bezpečnost dětí máme výběr ochranných doplňků na ostré rohy nábytku nebo proti nechtěnému otevření zásuvky.

Dále nabízíme široký sortiment známé značky Fiskars jako jsou sekery, nůžky zahradní i pro domácnost, rýče a lopaty, nože do kuchyně i nože pro ošetřování stromů. Jsme schopni opravit nebo vyměnit poškozenou část Fiskars náčiní a poradíme s údržbou pro jejich dlouhou spolehlivost. Více o této službě zde.

Chytré řešení nábytkových či kuchyňských sestav Vám nabídneme s drátěnými doplňky od firmy Starax. Slepé a nevyužité rohy doplníme ledvinkou nebo otočnými koši.