Novinky

Zapomněli jste Vy nebo Vaše děti někdy doma klíče? Nejste si jistí zda jste zamknuli? Přijde Vám o dovolené někdo zalít květiny?

Všechny tyto problémy a ještě mnohem více řeší inteligentní motorický zámek FAB ENTR, který nabízí ovládání dveří přímo z Vašeho smartphonu či tabletu díky PIN klávesnici, čtečkou otisků prstů nebo dálkovým ovládáním.

Jaké výhody tedy FAB ENTR nabízí?

– bezklíčové „chytré dveře“

Jak jste se již dozvěděli, zámek lze ovládat pomocí tabletu, smartphonu, PIN klávesnicí, otiskem prsů nebo dálkovým ovládáním.

– žádné kabely

FAB ENTR obsahuje výkonnou a ekologickou baterii, s výdrží až 3 měsíce. Stav baterie můžete sledovat na svém smartphonu a v případě nutnosti drátově nebo bezdrátově dobít.

– bezdrátové příslušenství

Žádné z dalších příslušenství jako je PIN klávesnice, dálkové ovládání nebo čtečka prstů nepotřebují ke své instalaci žádné kabely.

– vždy zamčeno

Už se Vám nestane abyste byli během dne nervozní. U tohoto zámku lze nastavit automatické uzamykaní a tak při odchodu vždy dveře bezpečně uzamče.

– jednoduchá instalace

Díky moderním technologiím a vložky FAB 2000 není při instalaci zámku FAB ENTR nutný jakýkoliv zásah do dveří. Při instalaci postupujete jako při běžné výměně cylindrické vložky. Navíc zámek ENTR vypadá z vnějšku jako obyčejný zámek.

video instalace

– maximální bezpečí

Kombinace vložky FAB 2000, která patří do 4. bezpečnostní skupiny a automatického zámku zajistí Vašemu domu tu nejvyšší bezpečnost.

Samotný zámek je také na našem eshopu zde

Rádi Vám poradíme s výběrem i instalací samotné vložky. Proto neváhejte a zeptejte se nás na telefonním čísle: 546 429 204 nebo nás kontaktujte e-mailem objednavky@poor.cz.