Novinky

Vyslyšeli jsme vaše požadavky na další produkty v oblasti truhlářské výroby, proto nově nabízíme také sokly, těsnící profily, úchytové profily, okopové plechy nebo nábytkové rolety.

Do produktové řady soklů jsme zařadili několik výšek (80, 100, 120 a 150 mm). Jejich výhodou je široká nabídka dekorů. Kromě klasické folie je možné objednat sokly také s hliníkovou folií nebo s dřevěnou dýhou. Chybět samozřejmě nesmí celohliníkové sokly. Pro bezproblémové uchycení jsou k dispozici také úchyty soklů a dlouhodobou stálicí také rektifikační nožky.

Další řadou jsou těsnící profily. Ty se vyznačují přesným zarovnání do úhlu, nikoli pouze rovným krajem. I u těsnících profilů je k dispozici několik dekorů. V nabídce nechybí spousta úchytů a zakončení, které perfektně sladíte s vyráběnou kuchyní.

Pokud vyrábíte velké interiérové skříně jistě se vám budou hodit také úchytové profily. K dodání nabízíme jak svislé tak vodorovné, případně jednostranné nebo oboustranné. U moderních skříní nesmí chybět LED osvětlení, proto i na tohle jsme mysleli a dodáváme také podsvícené úchyty.

Speciální jsou také okopové plechy. Pokud potřebujete dodat plech s určitým počtem a velikostí otvorů, pak to pro nás není žádný problém. Plechy jsme schopni dodat přímo na mírů vašich požadavků. Klasikou jsou pak obyčejné nerezové okopové plechy, které u nás také najdete.

nábytková roleta
Specialitou jsou potom nábytkové rolety. Vyrábí se v plastové, hliníkové, dřevěné nebo skleněné variantě. Variantu rolet dodáváme také v nejrůznějších barvách RAL, jako elektro roletu nebo venkovní roletu. Všechny rolety jsou k dostání jako box, fix set na míru nebo v metráži. Materiál rolety je od proslulé značky Rehau.

Pro objednání některého z výše uvedených produktů nás prosím kontaktujte na známých telefonní číslech nebo e-mailech,